Przedsiębiorcy

Wojciech Plona

Właściciel i Prezes Zarządu Plona Consulting. Zewnętrzny Dyrektor Finansowy, konsultant biznesowy z wieloletnim doświadczeniem w obszarze finansów, certyfikowany trener biznesu oraz przede wszystkim zwolennik zarządzania na podstawie twardych danych. Autor podcastu Finanse w Twojej Firmie, czyli pierwszego w Polsce podcastu skupionego wyłącznie na zarządzaniu firmowymi finansami.

Sylwester Kłos

Przedsiębiorca, CEO Kliniki Dietetycznej Sports-Med, która pomogła zwyciężyć już ponad 10 000 osobom. Współtwórca podcastu „Dieta bez stresu”, oraz kanału Youtube Sylwester & Wiktoria Kłos oraz prelegent na konferencjach biznesowych w Europie.

Marek Zmysłowski

Przedsiębiorca i menedżer, skupiony na biznesie internetowym i energii odnawialnej. Jest współzałożycielem Sunroof.se – producenta dachów słonecznych 2 w 1, HotelOnline.co – firmy zajmującej się technologią podróżniczą oraz Jumia Travel – największego portalu rezerwacji hoteli w Afryce.

Sandra Książek

Międzynarodowa przedsiębiorczymi, której firma Fullbax rocznie generuje 40 milionów przychodu na wspieraniu firm w imporcie i eksporcie na linii z Chinami.

Jerzy Kufel

Nazwa jego firmy ITEO może nie mówić Ci zbyt wiele, ale to jego firma tworzyła min. aplikację dla INPOSTU, z której pewnie nie raz korzystałeś zamawiając coś do paczkomatu!

Scroll to Top